Dla MAJSTERKOWICZÓW 7-calowy monitor LCD N070ICG-L21 1280x800 panel LCD 7-calowy ekran 16:10 LCD

v99

Nowy produkt

zł59.46

Opis :

Materiał : ABS

Kolor : Czarny

Zgodność z : 7-calowy ekran 16 : 10 LCD

Waga opakowania: 150 g

List przewozowy :

1 x Plastic C ase for DIY 7inch LCD M onitor Compatible W ith N070ICG-LD1 N070ICG-LD4 N070ICG-L21 HSD070PWW1 B070EW01 1280 x 800, 16:10 LCD P anel

Oto sposoby płatności, jak pokazano poniżej, z których korzystamy, oprócz platformy.

Wyślemy produkt w ciągu 3 dni roboczych jak najszybciej po tym, jak złożył zamówienie.(Expcet holiday)

Proszę potwierdzić swój adres zamówienia i numer telefonu poprawnie, jeśli chcesz zmienić adres, skontaktuj się z nami w pierwszej kolejności.

Wysyłka w zwykły sposób przybędzie w ciągu 15-60 dni.Jeśli potrzebujesz produkt pilne, proszę,skontaktuj się z nami, aby wysłać przesyłkę ekspresową, sprawdzimy koszt przesyłki ekspresowe dla ciebie.

NOTATKA:

Niezależnie od tego, co się stało, proszę nie wahaj się skontaktować z nami po raz pierwszy, a nie opuszczać negatywną opinię lub otwierać spór .

Postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby pomóc ci rozwiązać ten problem lub ponownie wysłać/zwrot pieniędzy.Proszę, zaufaj nam i daj nam szansę, aby służyć ci.

Jeśli nie otrzymałeś towar w ciągu 15-60 dni, proszę sprawdzić numer śledzenia lub skontaktuj się z nami.

Wszystkie problemy działalności, możemy zapewnić wsparcie dla technologii bezprzewodowej w dobrym czasie.

Jeśli towar jest uszkodzony podczas dostawy, skontaktuj się z nami po otrzymaniu towaru, wysyłamy lub zwrócimy ci pieniądze.

Gwarancja jeden rok od daty sprzedaży produktu.Niektóre problemy techniczne mogą być rozwiązane w trybie online.

Analiza i rozwiązywanie problemów :

T1: ekran LCD pokazuje czarny ekran po włączeniu zasilania.

S1: 1. Proszę potwierdzić, czy jest podłączony kabel podświetlenia ekranu do w charakterze głównej(falownika głównej).Jeśli nie, podłącz go i włącz ponownie.

S1: 2. Zrób jakiś test wymiany: zmień sygnał wejściowy do sprawdzenia; zmień zasilacz do sprawdzenia; zmień źródło sygnału dla sprawdzenia; zmień kabel sygnałowy do sprawdzenia; zmień ekran LCD do kontroli.I tak dalej.

T2:kabel sygnałowy nie może połączyć się z ekranowego gniazda.

S2: jeśli twój ekran to ekran złącza eDP, ale kupiłeś opłatą, która nadaje się do ekranu złącza LVDS.Na przykład, jeśli twój ekran LP156WX4-TP(X)(X), ale masz kartę rozszerzeń, która nadaje się do płyty kontrolera LVDS, na przykład LP154WX4-TL(X)(X), to nie będzie pasował do twojego ekranu.Następnie, Proszę, wybierz przyczynę zwrotu "zobacz niewłaściwy produkt".Lub najpierw skontaktuj się ze sprzedawcą.

T3: obraz na ekranie LCD jest wyświetlana nieprawidłowo lub pokazuje się biały ekran.Lub led klawiatury miga na przemian na czerwono i zielono.

S3:1.Upewnij się, że kabel, który jest podłączony do złącza ekranu LCD, znajduje się w dobrym kierunku. (Pin1 do Pin1, niektóre panelu przyłączeniowego może być montowane w dwóch kierunkach, tak, że czasami, kiedy zmienić go w kierunku przeciwnym, to będzie pracować dobrze)

S3:2.Proszę potwierdzić, czy rozdzielczość ekranu LCD w taki sam sposób, jak rozdzielczość LCD karta kontrolera (proszę zapoznać się z linkiem zakupu karty kontrolera, który posiada oznakowanie zgodności uprawnienia, użyj typ ekranu do wyszukiwania w sieci, aby potwierdzić jego rozdzielczość wsparcia), jeśli nie, skontaktuj się ze sprzedawcą, niektóre karty po aktualizacji firmware rozwiąże ten problem.

T4: ekran LCD ma obrazu, ale bardzo ciemny. (Użyj latarki, aby sprawdzić, czy wewnątrz ekranu obraz lub nie)

S4: Proszę potwierdzić, czy jest podłączony kabel podświetlenia ekranu do głównej falownika (booster board).

Jeśli warunek połączenia w porządku, być może, opłata falownika jest uszkodzony, jeśli złapać ten problem, skontaktuj się z nami, możemy wysłać ci wymianę.

T5: wyświetlacz nadal ponownie uruchomiony po włączeniu zasilania.

S5: prąd wejściowy zasilacza jest zbyt mała, proszę, wymień zasilacz na większy prąd wyjściowy (2A lub więcej 2A)

T6: włączanie zasilania, po kilku sekundach ekran robi się czarny ekran.

S6: jeśli nie jest podłączony kabel sygnałowy (brak sygnału wejściowego), przełączy się on w tryb gotowości po upływie kilku sekund zasilania.Proszę podłączyć sygnał wejściowy po włączeniu zasilania i użyj klawiatury, aby przełączyć się na odpowiedni kanał.

T7 : kiedy kabel nie jest podłączony do wyświetlacza LCD, zasilanie na płycie głównej, wskaźnik klawiatury czerwony lub zielony.A następnie, po podłączeniu kabla do жидкокристаллическому ekranu, wskaźnik klawiatury wyłącza się.

S7: jest to związane z niewłaściwym określeniem kabla sygnałowego, proszę, skontaktuj się ze sprzedawcą, w celu potwierdzenia, czy u sprzedawcy kompatybilny kabel sygnałowy z PŁASKIM ekranem, czy nie.

T8.: komputer wykrywa, że opłata sterownika jest podłączony, ale ciekłokrystaliczny ekran nie jest wyświetlany.

S8: jeśli podłączony jest sygnał HDMI lub DVI.Proszę zainstalować na komputerze, aby upewnić się, że wyjście HDMI DVI jest dostępny.

T9: rozdzielczość nie jest obsługiwana.

S9:1.proszę, aby przełączyć się na inne uprawnienia, aby potwierdzić, czy są dobrze wyświetlane, czy nie.

  • Kompatybilny Marka/Model: NIE
  • marka: VSLCDISPLAY
  • Numer Modelu: Obudowa Z Tworzywa Sztucznego
  • Kompatybilny z: 7-calowy ekran LCD 16
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Kolor: Czarny

Tagi: 7 calowy malina, 1280 wyświetlacz LCD, aby pobiegać, 40-calowy panel LCD, 10 ekran dotykowy, hdmi, n070icg, wyświetlacz hd, przenoszenie paznokci, cl1, 7-calowy ekran LCD.

Opinie

Vasilisahaufejot
2020-11-11
5/5
Everything is super sold

Produkty powiązane