Montessori Matematyczne Zabawki Wędkarskie Magazyn Stacjonarne Formy Sorter Układanka Liczbę Gra Drzewo Szkolenia Zabawki Edukacyjne Dla Dzieci

v729

Nowy produkt

zł36.05 zł19.11

Punkty Uchwytu:

1、1. magnetyczna gra wędkarska: ta prosta i ładna wędkarska gra daje godziny zabawy dla dzieci.Drewniana magnetyczna wędka, kolorowa drewniana rybka.Nie tylko zabawne dla dzieci, ale i doskonała zabawka do nauki liter i rozpoznawania kolorów.

2、2. bezpieczna, drewniane zabawki: wykonana z wysokiej jakości naturalnego drewna i pokryta czystej farby na bazie wody.Wszystkie jego krawędzie są gładkie, bez szorstkiej powierzchni, dlatego jest całkowicie nietoksyczny i nieszkodliwy, bezpieczny dla dzieci.

3、3. Innowacyjna metoda nauczania: dobry szkolny narzędzie, które pomaga dzieciom poprawić koordynację ręka-oko i ich umiejętności motoryczne.Alfanumeryczna, gra jest na tyle skomplikowana, aby dzieci szczęśliwe, ale na tyle łatwe, aby zwiększyć pewność siebie.

4、4. idealny projekt: drewniane wędki, różne kolory, cyfry i litery, aby pasowały do liczb i liter małych zwierząt, a magnesy przymocowane do liczb i liter małych zwierząt, aby pozwolić im się zebrać.Są 2 aspekty.Dzieci mogą w kolejce do połowu małych zwierząt, cyfry i litery, konkurować z przyjaciółmi, aby dowiedzieć się, kto dostanie więcej korzyści, lub po prostu tworzyć własne, unikalne zadania.

5,5. Świetny prezent dla dzieci: drewniana magnetyczna gra wędkarska dla domu, szkoły lub klasy.Piękne prezenty na urodziny, święta, Święta lub imprezy.

Cechy:

100% nowy produkt, wysoka jakość.

Dane techniczne:

Materiał: drewno

Pakowanie: worek opp

Odpowiedni wiek: około 3 lat

Rozmiar: proszę, zobacz zdjęcia, aby uzyskać więcej informacji

Styl: proszę obejrzeć zdjęcia części

list przewozowy:

1*Zestaw Zabawek Edukacyjnych

Uwagi:

1. Trzymaj zabawkę z dala od ognia i wody.

2. Jeśli nie oryginalny prezent pudełka, będziemy korzystać woreczku do pakowania i ochrony wybierania zabawek, nie martw się.

3. ze względu na różnice między różnymi monitorami, obraz może nie odzwierciedlać rzeczywisty kolor elementu.Możemy zapewnić, że styl elementu, który otrzymasz, taka sama, jak pokazano na zdjęciach.

4. ze względu na pomiar ręczny może być tolerancja 2-3 cm

  • Numer Modelu: Montessori edukacyjne zabawki drewniane matematyka Wędkarstwo prasowania
  • Dowód: Europa posiada certyfikat (CE)
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Temat: Zwierzęta I Przyroda
  • Przedział Wiekowy: 14 Lat I Starsze
  • Ostrzeżenie: NO

Tagi: szczypce wędkarskie pesca, zabawki Montessori, Montessori, Las-gra logiczna, Gra, mała Montessori, sorter drewniany, edukacyjne zabawki edukacyjne, Tęczowy drewniany, zabawki edukacyjne.

Produkty powiązane