Nowa oryginalna chłodnica do Dell XPS L521x Cpu cooling fan heatsink cooler 0TJK30 TJK30 DFS661605FQ0T FB8X 037XGD 37XGD

v664

Nowy produkt

zł30.45 zł26.19

Opis przedmiotu

1) stan: nowy i oryginalny

2) obowiązująca model: to samo, co i nazwę produktu

3) gwarancja : 90days

Proszę sprawdzić kompatybilność zgodnie z opisem i zdjęciem przed kupnem!

Sposób i czas dostawy

1) wysyłamy części wśród 48 godzin po tym, jak twoja płatność zostanie oczyszczona.Zamówienie złożone w weekend lub święta, będzie wysłany w poniedziałek lub w następnym dniu roboczym.

2) w zasadzie wybieramy E-packet aby wysłać przedmioty do powietrza mail poczta USA i Wieloryba do innych krajów.

3) przybliżony czas dostawy w różnych krajach poniżej przedstawiono tylko dla twojej informacji, która jest oceniane, ale nie jest gwarantowana.

Kraj

Sposób dostawy

Czas dostawy

Śledzenie

STANY zjednoczone

Pakiet elektroniczny

7-12 dni roboczych

TAK

Inne kraje

Porcelanowa poczta lotnicza poczta

15-35 dni roboczych

TAK

4) Jeśli chcesz wybrać przyspieszony sposób dostawy dla dostawy danego towaru, prosimy o kontakt z nami, a my postaramy się zrobić wszystko, aby to osiągnąć.

Wymiana/Wymiana/Zwrot Pieniędzy

1) akceptujemy wymiana w ciągu 14 dni od otrzymania wadliwego towaru.A my zwrócimy ci pieniądze z powrotem.Tymczasem trzeba podać nam jakieś dowody, takie jak zdjęcie, aby pokazać nam, że jest on uszkodzony.

2) Jeśli kupujesz niewłaściwy towar, skontaktuj się z nami natychmiast, a my dostarczymy jeszcze jeden właściwy, jeśli mamy.Ale musisz pozwolić sobie wszystkie koszty, w tym pierwotny Transport, załadunek i rozładunek koszty i zwrotny frachtu itp.

3) niepożądane zwrot towaru będzie opłata za uzupełnianie zapasów w wysokości 15% tylko w przypadku, jeśli towar taki sam jak ten, który wysłaliśmy.Kupujący musi zapłacić koszt wysyłki, aby wysłać towar z powrotem.

4) Jeżeli zwrócony towar nie jest zgodny z tym, który ci wysłaliśmy, na przykład, zniszczony, trzeba za to zapłacić.

Gwarancją

1) okres gwarancji wynosi 90 dni, a on musi być przy normalnym użytkowaniu.

2) Jeżeli część nie działa w okresie gwarancyjnym, przy normalnym użytkowaniu, możemy wymienić na nowy, ale kupujący musi płacić zbierać frachtu wysyłki po raz drugi.

3) Jeżeli towar nie działa w okresie gwarancyjnym do nieprawidłowego użytkowania, nie wymieniamy go na nowy.

Opinie

1) doceniamy, że można zostawić 5-gwiazdkowego pozytywną opinię dla nas po otrzymaniu towaru.

2) Jeśli towar nie dotarł lub nie jest zgodny z opisem i chcesz wystawić negatywny komentarz, najpierw skontaktuj się z nami.Daj nam szansę, aby zrobić to dobrze dla ciebie, a my dołożymy wszelkich starań, aby pomóc ci rozwiązać każdy problem.

Inne Przypomnienia

1) Proszę pamiętać, że wiele części mają jeden i ten sam numer części mogą mieć różny wygląd, rozmieszczenie śrub i złącza szpilkowe.Musisz upewnić się, że można usunąć swój aktualny przedmiot z laptopa i porównać go z obrazem, opisywany przez nas.

2) różnicy w kolorze trudno uniknąć w internetowej sprzedaży.Jak zwykle, będziemy korygować kolory tak samo, jak i elementy, ale może być mała różnica w kolorze dla różnych źródeł światła i różnych monitorów .Dlatego też, jeżeli nie możesz wziąć tego bardzo małą różnicę, uważaj, przed dokonaniem zamówienia.

  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Numer Modelu: DELL XPS15 L521X
  • Typ Chłodnicy: Chłodzony powietrzem
  • marka: ФУУДЖА
  • Pakiet: TAK

Tagi: cooler cpu, tokarka do węży płynu chłodzącego, serwer chłodnicy, podstawowy notebook cooler, dell xps l521x, fajny wentylator procesora, cooler, chłodnica alienware, dell xps 15 l521x, Bezszczotkowy wentylator 5v.

Produkty powiązane