Samochodowy Turbosprężarka Samochodowy Turbosprężarka Adapter Wlotu Powietrza Gazowy Топливосберегающий Wentylator Zmodyfikowany Akcelerator Turbiny Wlotowe Części Turbosprężarki

v468

Nowy produkt

zł25.69 zł17.47

Opis:

Utrata mocy przy zmniejsza te straty?

Zaktualizuj воздухозаборную rurę za pomocą tego samochodowego turbosprężarki.

NATYCHMIAST ZWIĘKSZA MOMENT OBROTOWY

Ten samochód turbosprężarka zapewnia bardziej dynamiczne sterowanie układem ssania, pompuje potężny strumień powietrza do komory spalania przy dużej prędkości.Turbo fuel saver wentylator z 6 łopatami, zwiększa moc i lepiej na gazie i przebiegu paliwa.

PO PROSTU ZAŁÓŻ NA WLOT POWIETRZA

Zaznacz turbosprężarka, składając go w kolektorze dolotowym, i natychmiast zacznij oszczędzać paliwo i zwiększyć wydajność.

TO PO PROSTU DZIAŁA

Eleganckie wykonanie i wysoka wydajność, oszczędność paliwa do samochodu.Niech benzyna wystarczy świeci i sprawia, że dławik jest lżejszy i bardziej elastyczny.

NADAJE SIĘ DO WSZYSTKICH POJAZDÓW

Ten turbosprężarka wykonana z wysokiej jakości stopu aluminium, nie posiada rdzy, lekkie i trwałe.Ten turbosprężarka uniwersalny do większości samochodów z naturalnym wlotem.

Do osiągnięcia prędkości maksymalnej w ciągu kilku sekund za pomocą tego turbosprężarka TopSpeed Car.

Dane techniczne:

Ten samochód turbosprężarka zapewnia bardziej dynamiczne zarządzanie kolektor system pompuje potężny strumień powietrza do komory spalania przy dużej prędkości.Turbo fuel saver wentylator z 6 łopatami, zwiększa moc silnika i lepiej spala gaz i paliwo.

Materiał: Stop

Dostępne rozmiary: średnica 49mm-54mm, średnica 55-60mm, średnica 60-65mm,

Kolor: srebrny

Pakiet Zawiera:

1* Samochodowy Turbosprężarka

  • Materiał: STOP
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)

Tagi: gaz metalu turbiny, miernik Afr, elektryczny turbosprężarka 12, ht12 turbo, edf, turbosprężarka, pajero turbo charger, wlotowa turbina, электротурбомобиль, водотурбинный silnik.

Produkty powiązane