Czujnik map ciśnienia powietrza w kolektorze MR299300 EIT16677 dla Mitsubishi L200

v386

Nowy produkt

zł761.28 zł570.96

Czujnik map ciśnienia powietrza w kolektorze MR299300 EIT16677 dla Mitsubishi L200 karty czujnik ciśnienia powietrza w kolektorze MR299300 EIT16677 dla Mitsubishi L200 numer modelu: MR299300 EIT16677 testowany w dobrym stanie jeden rok gwarancji!!

Płatność:

- Akceptujemy wszystkie formy płatności.

- Płatność musi być dokonana w ciągu 7 dni po zakończeniu aukcji

Dostawa:

Czas realizacji:2 dni.

Wyprodukowany część----czas dostawy: 15-35 dni( zanim kazali,pls kontakt z nami na początku)

-Proszę, pozwól termin dostawy od 11 do 22 dni, ze względu na duże odległości między Chinami i swoim krajem

-Proszę, upewnij się, że adres dostawy jest podany poprawnie.Nie ponosimy odpowiedzialności za niedostarczone adresy.

Zwroty i wymiana:

Zwrot i wymiana mogą być wydawane tylko na wadliwy towar lub nieprawidłowo отгруженный towar.Jest dozwolone tylko wymiana na niewłaściwy zakupiony towar, a klienci ponoszą odpowiedzialność za koszt przesyłki zwrotnej i późniejsze koszty wysyłki wymiany.Zastępuje towar zostanie zrealizowane i wysłane po powrocie i sprawdzeniu oryginalnego towaru.

Uszkodzony Przedmiot

Uszkodzony towar obejmuje produkty, które zostały uszkodzone podczas transportu.Jeśli przesyłka dotrze do twoich drzwi z oczywistą szkodą przesyłki, należy odmówić przyjęcia przesyłki.Jeśli przyjąć dostawę, a następnie odkryć uszkodzenia podczas dostawy, prosimy zachować opakowanie i wszystkie dokumenty i natychmiast skontaktuj się z nami.Zdjęcia cyfrowe będą potrzebne dla wszystkich przypadków.

Wadliwy lub niewłaściwy towar wysłany

- Jeśli przedmiot, który chcesz odzyskać, nie działa, ale nie ma widocznych uszkodzeń, jest on uważany za wadliwy.Jeśli masz uszkodzony lub niewłaściwy towar, proszę zapisać wszystkie materiały i dokumenty i natychmiast skontaktuj się z nami z numerem produktu, etykiety ebay i opisem wady w ciągu 7 dni od daty przybycia przesyłki, a my natychmiast przetwarzane żądanie.Zastępuje towar zostanie zrealizowane i wysłane po powrocie i sprawdzeniu oryginalnego towaru.

Po upływie 7 dni roszczenia.Zdjęcia cyfrowe są niezbędne dla wszystkich przypadków wadliwego towaru.

- Zwracany towar musi być w oryginalnym opakowaniu i niewykorzystanych stanie, lub nie będą przyjmowane i wysyłane z powrotem do ciebie.Nie wahaj się skontaktować z nami na wszelkie pytania.

Opinie:

Gdy twoje zamówienie dotrze, sprawdź, zakończona czy wysyłka, i sprawdzić, czy towar(y) pod kątem uszkodzeń.Jeśli wszystko jest w porządku,proszę, poświęć nieco czasu, aby potwierdzić otrzymanie zamówienia na Virtual-city.eu.

Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych towarów lub usług,proszę nie wahaj się skontaktować się z nami, zanim zostawić każdą negatywną lub niekonwencjonalną opinię.

Skontaktuj się z nami:

Twoje zadowolenie jest naszym celem; stoimy za wszystkimi produktami, które sprzedajemy.Proszę, nie wahaj się z nami skontaktować.

Czas pracy-Poniedziałek-piątek, 9:00-5:00 czasu pacyficznego.Biuro jest zamknięte w weekendy i święta.

Wszelkie pytania lub pomysły,które masz na temat naszych produktów,ceny i usługi, proszę nie wahaj się skontaktować z nami.Damy ci odpowiedź na pierwszy raz.

Jeśli chcesz dużej ilości naszych produktów, to proszę czuje swobodnie kontaktować się my, wtedy będziemy mogli dać zniżkę zgodnie z патикулар okazji.

 • Typ Sygnału: Sygnał Napięcia
 • Histereza: Czujnik map absolutnego ciśnienia doładowania kolektora
 • Rodzaj Czujnika: Пьезоэлектрик
 • Powtarzalność: Czujnik map, czujnik ciśnienia
 • Styl: Варисторный Typ
 • Typ: Czujnik Ciśnienia Dolotowego Powietrza
 • marka: SIERGIEJ
 • Nazwa Typu: Czujnik map absolutnego ciśnienia doładowania kolektora
 • Zakres Pomiaru: MR299300 EIT16677
 • Czułość: czujnik map
 • Liniowy: MR299300 EIT16677
 • Oem: MR299300 EIT16677
 • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
 • Rozdzielczość: czujnik map

Tagi: czujnik map, unitymax, światło mitubishi l200, przełącznik kontrolera, czujnik mapy toyota, mr577031, samochód mitsubishi colt, filtr paliwa, wskaźnik doładowania, mitsubishi l200.

Opinie

Rolitzky 24
2020-12-10
5/5
Identical to the origin, ride, market correctly, to see in the temp, I start again

Produkty powiązane