100 szt. /lot 55 mm x 2,0 mm mini szczelina płaska głowica słowa śrubokręt zestaw naprawczy narzędzie niebieski

v36

Nowy produkt

zł81.69 zł72.70

* 100% nowy i wysokiej jakości.

* Rozmiar: 55 mm * 2,0 mm

* Kolor: Niebieski

Pakiet Zawiera:

100x mini śrubokręt

Opis Realizacji:

* Wysyłamy towary na całym świecie

* Własna poczta lotnicza (2-5 tygodni, posiadająca numer śledzenia, czas przyjazdu różni się w zależności od dzielnicy ).

* Możesz wybrać EMS, jeśli kupisz wiele produktów od nas.( 5-7 dni, aby dotrzeć .)

* Towar zostanie wysłany w większości przypadków w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności. (Za wyjątkiem weekendów i dni świątecznych).

Opis Zwrotu

* Oferujemy wymianę lub zwrot naszych produktów w przypadku problemów z naszymi produktami.jeśli zmienisz zdanie i opakowanie pozostanie zamkniętym, oferujemy zwrot pieniędzy i możesz zwrócić nam towar.

* Wszelkie zwroty muszą być omówione z nami w góry, a my damy ci satysfakcją decyzję.

* Wszystkie zwracane produkty należy odesłać wraz z oryginalnym opakowaniem i akcesoriami, jeśli tylko wcześniej nie uzgodniono wyjątek.

* Jesteś odpowiedzialny za koszty wysyłki przy każdym zwrocie lub wymianie.Akceptujemy tylko te opłaty za dostawy, które zostały spowodowane przez naszego "nieprawidłowe wysłaniem".

Inna Polityka

* Cła importowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub cena dostawy.Koszty te są na odpowiedzialność kupującego.

* Proszę skontaktować się z urzędem celnym w twoim kraju, aby określić, jakie będą dodatkowe koszty te przed rozpoczęciem licytacji/zakupu

* Proszę, postaw na zgodę ze wszystkimi warunkami.

* Proszę daj nam szansę, aby rozwiązać każdy problem.Rozumiemy twoje obawy i rozczarowania.

* Prosimy o kontakt z nami, zanim zostawić swoją negatywną opinię.

* Wszyscy-naszych cennych klientów i zawsze staramy się zrobić wszystko, aby rozwiązać te problemy.Dlatego, jeśli masz jakiekolwiek problemy, prosimy niezwłocznie napisz do nas na e-mail.

  • marka: ГЕННЕЛ
  • Typ: Mini-Śrubokręt
  • Typ Łba Śruby: Szczelina

Tagi: czujnik dexp ts197, Viagra 100 tabletek, gdzie kupić suwaki, dla kopalń pracy koszule, xiaomi touch soap, pudełko do przechowywania a4 b7, zestaw lalek lol omg, buty nenuco sara, nasadki do kluczy Van Gogha.

Produkty powiązane