Nowy, składany obiekt, w plażowym krześle boczna jedzenie pitnej podajnik przenośne krzesło stół boczny uchwyt na kubki klip camping +1szt silikonowy coaster CSV

v328

Nowy produkt

zł59.30 zł32.62

Funkcja:

1.pozwala cieszyć się napojami do wyboru, takich jak napoje gazowane, piwo, woda, napoje sportowe lub nawet kawy, odpoczywając i relaksując się na leżaku. 2.silne tworzywa sztucznego w celu zapewnienia bezpieczeństwa i jakości. 3.wystarczająco dużo miejsca na książki, kanapki lub okulary na stole. 4.idealnie nadaje się do kempingu, imprez sportowych, plaż i innych rodzajów działalności.

Wystawa produktów

obsługa sprzedaży i opinie

Jeśli są jakieś problemy z jakością, skontaktuj się z nami, a my rozwiążemy je dla ciebie w ciągu 24 godzin Jeśli jesteś zadowolony, proszę dać nam 5 gwiazdek sprzężenia zwrotnego.Jeśli masz jakiekolwiek zastrzeżenia, prosimy o kontakt z nami, zanim wystawisz opinie lub spory, proszę, daj nam szansę, aby rozwiązać każdy problem, dlatego że nie tylko kupić nasze ubrania, ale i nasze usługi.Myślę, że nasz serwis może cię zadowolić.

  • Typ Zawieszenia: Wbudowany
  • Numer Modelu: JJ191794
  • Styl: Inne
  • Typ: Uchwyty Na Kubki I Szklanki
  • Ilość uchwytów: Podwójne Uchwyty Na Kubki

Tagi: dno do krzesła, samochodowy uchwyt na kubek, uchwyt do napojów camry, Szary, zbiorniczek na krzesła, boho coaster, zacisk uchwyt na kubki stół, zaciskowy uchwyt na kubek, 206 koło zębate, stół 2 krzesełka.

Produkty powiązane