Gym Pully Cable Machine Attachments Optional Triceps Rope D-Handle For Home Fitness Equipment Weight Lifting Workout Accessories

v296

Nowy produkt

zł65.09 zł44.92

Siłownia Pully Kabel Maszyna Załączniki Artykuł Triceps Lina D-Uchwyt Do Domowego Sprzętu Fitness Podnoszenie Ciężarów Trening Akcesoria

Punkty kule: 1、dobra konstrukcja: wykonany z wysokiej jakości twardej stali z gumowymi uchwytami ręcznymi i ochronnej chromowane wykończenia, aby zapobiec przechwytywanie od korozji, rdzy i utleniania ręki.

2、uniwersalna konstrukcja: wykonany z wysokiej jakości twardej stali o wysokiej polerowane chromowane wykończenia, triceps w kształcie litery V press-bar jest bardziej elegancki i trwały.Jest przeznaczony dla wszystkich systemów kablowych.Obsługa do 880 kg (400 kg).

3.Korzystanie z wielu treningów: doskonale nadaje się do ćwiczeń w pozycji siedzącej wiersze dla rozwoju pleców, ramion, przedramion, triceps i biceps.Konstrukcja double D pozwala ci ćwiczyć obie ręce jednocześnie.

4、Double D Design: pozwala ćwiczyć obie ręce jednocześnie i zapewnia zrównoważoną siłę dla obu rąk, gdy dołącza go do dowolnego trenażeru siłowni.

5、gumowe uchwyty: gumowe uchwyty zapewniają stałe, dogodne położenie chwytaka podczas korzystania z tego pręta; a ochronne chromowane wykończenie zapobiega utlenianiu uchwyty.

Cechy:

1. Uchwyt V (podwójny uchwyt D) wykonany z wysokiej jakości twardej stali z wysokiej jakości i polerowane chromowane wykończenia, bardziej eleganckiej i wytrzymałej bez korozji i rdzy.

2. teksturą gumowy uchwyt powłoka,zapewnia ergonomiczny i bezpieczny chwyt podczas treningu, zapewnia zrównoważony wysiłek na obie ręce po dołączeniu go do dowolnego trenażeru.

3. idealnie nadaje się do tworzenia silnych triceps i siły chwytu, pomagając mięśnie wokół pleców, brzucha i ramion z różnych kombinacji pchających ćwiczeń.

4. idealnie nadaje się do tworzenia silnych triceps z różnymi złożonymi толкающими ćwiczeń, pomaga mięśnie wokół łokci, nadgarstków, pleców i ramion.Ta kombinacja jest skuteczne aplikacją do mięśni, zwiększenie siły, poprawy kondycji fizycznej i kulturystyce za pomocą wielu ćwiczeń na triceps, szczególnie V-stop wirowania i siedzący telewizji rzędu.

5. siłownia wyposażona jest kluczowym urządzeniem, które wystarczy zainstalować i łatwy w obsłudze.

6. gumowany uchwyt przyjmuje wytłoczony wzór na rysunku, który ma najlepszy antypoślizgowe efekt.

Dane techniczne:

Tytuł: V Sharp Bar Cable Machine Handle Attachments

Materiał: stal nierdzewna i guma

list przewozowy:

1*Akcesoria Do Sprzętu Fitness V Sharp Bar

  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)

Tagi: fit equip, domowa siłownia osprzęt, trener, osprzęt linii kablowej maszyny do siłowni, osobisty trener na siłowni, grip gym, domyos multi gym, mocowanie okablowania maszyny, domowy pociąg, siłownia pully rope.

Produkty powiązane