PB zabawny torba drukowanie 3D xinweier G36 od outdoor toy gun gel ball guns tactical gun.

v292

Nowy produkt

zł142.70 zł108.44

@shipment 1. Dostawa na całym świecie. (Za wyjątkiem niektórych państw i armii usługi pocztowe/urzędów pocztowych floty) 2. Zamówienia są realizowane niezwłocznie po weryfikacji płatności. 3. My wysyłamy tylko na potwierdzone adresy zamówienia. Adres zamówienia musi być zgodny z twoim adresem dostawy. 4. Prezentowane zdjęcia nie są faktycznym elementem i tylko w celach informacyjnych. 5. Okres tranzytu świadczona przez przewoźnika i wyklucza weekendy i święta. Czas dostawy może ulec zmianie, szczególnie podczasświąt. 6. Jeśli nie otrzymałeś zamówienie w ciągu 30 dni od płatności, prosimy o kontakt z nami. Staramy się śledzić swoje zamówienie i skontaktujemy się z tobą w najbliższym czasie. Naszym celem jest zadowolenie klientów! 7. Czas dostawy: aeProduct.getSubject() aeProduct.getSubject() aeProduct.getSubject() aeProduct.getSubject() @return/refund 1. Masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni na zwrot od daty jego otrzymania. Jeśli towar znajduje się w twojej własności niż 7 dni, zostanie on uznany za używany, a my nie będziemy udzielać na zwrot lub wymianę ciebie. Żadnych wyjątków nie ma! Koszt wysyłki ponosi jaksprzedający, jak i kupujący na pół. 2. wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretna przyczyna zwrotu, a zamówienie ID. 3. zwrócimy ci pełną cenę, przy odbiorze towaru w oryginalnym stanie i opakowaniu ze wszystkimi akcesoriami i dodatkami w zestawie, po tym jak kupujący i sprzedający zastępują umowę z Virtual-city.eu. Lub, można wybrać się do wymiany. 4. poniesiemy wszystkie koszty wysyłki, jeśli towar (y) jest (są) nie jest reklamowane.Wprowadzenie produktu

użyj xinweier G36 New water G36 under water bomb modification parts 3D printing lossless installation, up and down before and after adjustment does not affect folding, black and white color optional Handle texture tips: użyj szorstki, jeden mały, dwa arkusze papieru ściernego w ciągu 10 minut lub więcej, aby usunąć większość tekstury, długości określonego czasu można regulować zgodnie z efektem ich własnego pożądanego efektu, po szlifowaniu lekko spryskaj warstwa sub black and black effect lepiej.

aeProduct.getSubject() @guarantee 1. 12 miesięcy producenta \ ograniczona gwarancja dla uszkodzonych (za wyjątkiem elementów uszkodzonych i/lub nieprawidłowo po otrzymaniu ). Akcesoria dostarczane z 3-miesięczną gwarancją. 2. uszkodzone elementy powinny być zgłaszane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (w oryginalnym opakowaniu, jeśli jest to możliwe). Należy opisać wady i podać numer zamówienia. Nie remontujemy i nie wymieniamy towarów nieobjętych gwarancją. Pozostawiając zamówienia na Virtual-city.eu, zgadzasz się ze wszystkimi powyższymi zasadami!aeProduct.getSubject() @feedback utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta! Opinia jest bardzo ważna. Skontaktuj się z nami, ZANIM zostawisz neutralny lub negatywny komentarz, abyśmy mogli podjąć działania i rozwiązać problem. Nie można rozwiązać problemu, jeśli my o nich nie wiemy!

  • Dowód: 3C
  • Numer Modelu: 235-55
  • Ostrzeżenie: NO
  • Przedział Wiekowy: > 14 lat
  • marka: PB zabawny worek
  • Z Tworzywa Sztucznego Typ: BRZUSZNEJ PRASA
  • Typ: Peashooter
  • Materiał: Plastik
  • Podłoga: Unisex
  • Dane techniczne: Elektroniczny

Tagi: airsoft, broń, airsoft g36, replika broni, Replika AK47, airsoft g36c, evangelion rei, pistolet pneumatyczny, b pistolet, страйкбольный bb gun.

Opinie

Tor4ok70
2021-01-25
5/5
Decent quality, fits onto the folding stock of the S&T G36C perfectly without any wobble

Produkty powiązane