Łatwość mycia dół kurtki bez prania spray bezwodny odzież oczyszczająca pianka płynny do zastosowań domowych koc suchy środek czyszczący

v1176

Nowy produkt

zł29.99 zł18.31

[xlmodel]-[custom]-[38705] opis

Łatwość mycia dół kurtki bez prania spray bezwodny odzież oczyszczająca pianka płynny do zastosowań domowych koc suchy środek czyszczący

Opis

100% nowa jakość

Kolor: jak pokazano na rysunku

Pojemność: 150 ml

funkcja:

Szybka formuła: ta naturalna, płynna formuła charakteryzuje się bardzo szybkim działaniem, nie pozostawiając tłustych, lepkich lub cienkich pozostałości innych detergentów lub mydła, ubrania, buty lub torebka nie będą zanieczyszczać środowisko, a świeży zapach będzie dostępny nie zawsze.

Nadaje się do odzieży, obuwia, toreb i pralek: bezwodny oczyszczająca pianka do ubrań dla kasków, odzieży, obuwia, sofy, torby, a nawet pralki.Jako dezodorantu, detergentu i środka czyszczącego do pralek.

Oparta na naturalnej formule: bezwodny oczyszczająca pianka do ubrań-to naturalna formuła, która wykorzystuje enzymy dla zniszczenia uporczywych plam i zapachów.On także rozjaśnia kolor ubrania.Ponieważ nasze proszki do prania składają się z naturalnych składników, nie wydzielają szkodliwych oparów od innych środków czyszczących.Absolutna czyszczenie idealnie nadaje się do czyszczenia, bez bólu głowy.

Bezwodny roztwór oczyszczająca pianka do ubrań dostępny jest w butelce o pojemności 150 ml. możesz spryskać czyszczenie na miejscu lub uruchomić cykl gorącej wody do czyszczenia pralki.

Produkt zawiera: 1 * detergent

SPU:QUY6423

[xlmodel]-[zdjęcia]-[0000] lista zdjęć

[xlmodel]-[produkty]-[38703] najbardziej popularne

[xlmodel]-[custom]-[38704] Czytaj mnie

  • Nazwa: Środek Do Czyszczenia Na Sucho Пуховой Odzieży
  • Specyfikacja/Sztuka: Inne
  • Ilość szt.: 1 szt.
  • Ilość: 150 ml
  • Typ: Bezwodny Oczyszczająca Pianka Do Ubrań
  • Forma Towaru: Płyn

Tagi: toaleta z pumeksu, leżąca koszulka, Huron, uchwyt na mydło w płynie, wydawać, bezwodny, szary fartuch laboratoryjny, Płaszcz 8xl, 5-calowy szczotki, plama tkaniny.

Produkty powiązane