MIYOCAR spersonalizowane dowolną nazwę złote serce drewniane koraliki manekin klip uchwyt na smoczek klipy uchwyt/i gryzaczki klip dla dziecka

v1117

Nowy produkt

zł28.55 zł18.58

Witamy w naszym sklepie!

Nie trzeba szukać smoczek lub gryzak,i żadnych brudnych пустышек,прорезывателей lub zabawek!Niepodległościowe matczyne ręce,dobrzy przyjaciele dla мохеров.

Uwagi:o dziecku należy dbać w dobrym i bezpiecznym środowisku,klienci muszą wiedzieć,że te zaciski są wykonane ręcznie, choć staraliśmy się, aby ich wystarczająco bezpieczne dla dzieci,ale dziecko nie może ich używać bez dorosłych, ponadto, nie można używać, gdy dziecko śpi.proszę regularnie sprawdzać, czy zaciski i zatrzymywać ich zastosowania, jeżeli nastąpi jakiekolwiek uszkodzenia.

Wysyłka

Obiecane przez sprzedawcę

Wszystkie produkty, które oferujemy, mają wysoką jakość i konkurencyjne ceny.W pełni zaufaj nam, że towar, który państwu dostarczamy, jest adekwatna do ceny.

Wysyłka

Krótki czas obróbki:Po tym jak otrzymamy potwierdzenie płatności z naszego sklepu, wysyłamy swoje produkty w ciągu 3-7 dni .Do darmowej dostawy będziemy korzystać z China registered post lub Hongkong registered post.jeśli masz jakieś problemy z dostawą, proszę uprzejmie powiedz mi o tym .

Poinformujemy cię o tym, jak tylko towar zostanie wysłany.

Szczegóły przybędą w ciągu 5-20 dni roboczych w porządku.

Cła importowe

Podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub cena dostawy.

Wyślemy twoje przesyłki w prezencie i ogłosimy cena konta poniżej 50 dolarów, aby zrobić wszystko, co możliwe, aby uniknąć ceł.

Zasady zwrotu

Po otrzymaniu przesyłki, proszę napisz do nas w ciągu 3 dni, jeśli nie jesteś zadowolony lub uszkodzenia podczas transportu.Ale musisz dać nam ich zdjęcia, aby to udowodnić.

Jeśli chcesz zwrócić towar, proszę, trzymaj go w tym samym stanie, w jakim został wysłany.Zwrócimy ci pieniądze po tym, jak otrzymamy je, ale kwota zwrotu nie będzie obejmować koszt wysyłki.

Proszę, pozwól nam przetworzyć twoje zwracany towar w ciągu 5 dni roboczych.

Pozytywne Opinie

Opinia jest bardzo ważna .

Jeśli jesteś zadowolony z naszych towarów i usług, zostaw dobrą opinię dla nas, proszę, my zrobimy to za ciebie również i damy ci więcej zniżki przy następnym zamówieniu.

Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów, proszę, nie zostawiaj nas negatywną opinię natychmiast.Proszę, skontaktuj się z nami, będziemy ci dobre rozwiązanie.Jeśli nie, to opuszczać negatywną opinię nie jest za późno.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś inne problemy, proszę nie wahaj się skontaktować z nami!My odpowiemy jak najszybciej!

  • Materiał: Drzewo
  • marka: МИЙОКАР
  • Numer Modelu: 001

Tagi: plac brodawki drewniane zaciski kot, dzieci sutki zaciski drewniane nogi, dzieci klip brodawki 10 drzewo, materiał dla dzieci sutki zaciski drewniane, dzieci sutki klipy okrągłe drewniane, kolorowy drewniany koralik-serce, opalona serce koralik, drewniane koraliki serduszka, drewniany koralik białe serce, koralik serca wostu.

Produkty powiązane