Jednorożec Tła Baby Birthday Party Banner Zdjęcia Фотозона Dziecko Spersonalizowane Fotograficzne Tło Dla Studia Fotograficznego Rekwizyty

v1085

Nowy produkt

zł18.23 zł13.86

YEELE -jesteśmy profesjonalnym producentem w tle produktów do zdjęcia, z doskonałym wzornictwem, produkcją, sprzedażą i serwisowaniem posprzedażnym, przeznaczonym dla zapewnienia najbardziej efektywnego i wysokiej jakości zdjęcia w tle dla naszych klientów!

O ZWYCZAJU

Nadaje się dla niemowląt baby shower birthday party decorations,osobistego portret produktu i prowadzony przez sex zdjęcia.Może również służyć do studia, stragany, firmowych, a także na wesela i biznesu/handlowego użycia,sekwencji wideo.

O MATERIALE

CIENKI WINYLU (RÓWNIEŻ CIENKA TKANINA)

Winylowy materiał-najlepszy materiał do druku, bo kolor najjaśniejszy i jasny.Materiał ten jest lekki, lekko przeźroczysty,który nadaje się do użytku wewnętrznego.Nie można go prać.

POLYESTER

Jest on bardzo miękki i dobrej jakości.Można go myć, można również używać na świeżym powietrzu, i można go użyć ponownie.

Zalety i wady efekt drukowania winylu trochę lepiej, niż poliestru.Nasycenie kolorów druku winylu powyżej.Jeśli masz szczególnie wysokie wymagania co do precyzji koloru, zaleca się wybrać winylu.Ale winylowy materiał będzie trochę obolały z powodu transportu.Poliester nie jest łatwo blakną pod wpływem wody, można go myć wodą.Poliestrowy materiał jest świetny i nadaje się do użytku na zewnątrz.Ale cena u niego droższe, niż winylu.

DELIKATNY FREZ WINYLU, POLIESTER

Konsystencja: Jest Stosunkowo Twarda

Konsystencja: Miękka

Zmywalny: Brak

Można Prać: Tak

Żelazo: żelazna tylna strona z niską temperaturą

Żelazo: Tak

Kolor: jak najbardziej żywy i jasny

Kolor: Jasny

Czas użycia: raz lub kilka razy

Czas użycia: może być ponownie używane

Zastosowanie: W Pomieszczeniach

Zastosowanie: Wewnątrz I Na Świeżym Powietrzu

Zmarszczki: mogą być zmniejszone глажкой

Zmarszczki: mogą być zmniejszone глажкой lub praniem

Temat konfigurowania zapewniamy bezpłatne indywidualne usługi.Proszę, skontaktuj się ze mną przed złożeniem zamówienia i opowiedz mi o swojej twórczości.Zrobimy próbki dla ciebie tak długo, aż będziesz zadowolony z tego.

O морщине Air mail ma ograniczenia co do rozmiaru, więc musieliśmy wysłać ją składany sposób, a nie toczenia, i to będzie w porządku, jeśli są jakieś zmarszczki.

Metoda 1 można pogłaskać jego tylną stronę, aby usunąć zmarszczki.Pamiętaj, proszę: użyj niską temperaturę!

Metoda 2 ciasno zwinąć go cylindrem i poczekaj 3-4 dni.

Metoda 3 podgrzać go maglownic na tylnej stronie urządzenia, po czym znów stanie się gładkie.Proszę, pogłaskał tylną powierzchnię maglownic.

O różnicy w kolorze ponieważ tryb koloru wyświetlacza i drukarki zasadniczo różni, różnica w kolorze jest nieunikniona, ale jesteśmy bardzo dobrze kontrolujemy ten błąd i nie повлияем na efekt robienia zdjęć.Jeśli masz zamieszanie na ten temat, skontaktuj się z nami, aby uzyskać odniesienia zdjęcie.

 • marka: Yale
 • Numer Modelu: NSW07700
 • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
 • Rozmiar: According to option(width x height)
 • Materiał: Winyl
 • Proszę zwrócić uwagę: Element zawiera tylko tło(bez kleju)
 • Atramentowe Tkanina Z Włókna Chemiczne: Nie ściera się
 • Konfigurowalny: TAK
 • Styl: Dzieci
 • Pakiet: TAK
 • Typ: Sprayu Malowane

Tagi: wszystkiego najlepszego z Okazji urodzin баннери, dziewczynka jednorożec, dekoracje na urodziny, seks steam, studyjny grupy zdjęcia w tle, urodziny banner, ozdoba korony jednorożca, tło zdjęcia, szerokie tła do robienia zdjęć, studio fotograficzne.

Produkty powiązane